Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Garām Koknesei bez kavēšanās 9

Automašīnu kustībai pilnībā atvērts jaunizveidotais aplis pie Kokneses jeb lokveida kustība uz Rīgas—Daugavpils (A6) šosejas. Tas izveidots, lai tuvākajā nākotnē braucēji varētu ērti pārkārtoties uz jauno Maskavas (E22) šoseju. Pašlaik gan šādas iespējas nav.

Kad varētu pieslēgties jaunuzbūvētajai šosejai, “Staburags” jautāja valsts akciju sabiedrības (VAS) “Latvijas valsts ceļi” Komunikācijas daļas vadītājam Mārtiņam Dambergam. Viņš teic, ka sākotnējā iecere bija šo ceļu pabeigt līdz oktobra beigām, tomēr šobrīd var apgalvot, ka posms Skrīveri (autoceļš P32) — Koknese nodots ekspluatācijā vai atvērts satiksmei šajā termiņā netiks. Ja asfaltēšanas darbus nepabeigs šogad labvēlīgos laika apstākļos, tie būs jāatliek uz nākamo gadu. Šajā laikā veicamie ir dažādi nostip­rināšanas, apdares, satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu ierīkošanas, kvalitātes pārbaužu, iespējamās labošanas un citi darbi. To veikšana vēl nenozīmē arī visas jaunās E22 šosejas nobeigumu.

Jautāts, vai Kokneses apli paredzēts papildus labiekārtot, Mārtiņš Dambergs teic, ka nē. Apļa malā izvietotas gaismu slāpējošās sienas, lai neapžilbinātu tuvumā esošo “Alēnu” māju iedzīvotājus.

Toties biedrības “Kokneses fonds” pārstāvis Bruno Cīrulis izteicis vēlmi aplī izvietot desmit karoga mastu ar Latvijas karogiem tajos. Tie iezīmētu Likteņdārza tuvumu, iederētos vienotā ainavā, arī skatoties no parka puses Kokneses virzienā. Idejas realizāciju atbalsta arī Kokneses novada dome. Karogu mastu un to betonēšanas izmaksas pašlaik lēš no diviem līdz trim tūkstošiem latu.

Komentāri 9

xq2

Un kā ar posmu no Skrīveriem līdz Tīnūžiem - vai gatavs un var braukt?

pirms 6 gadiem, 2013.09.26 08:38

Zigis

Var braukt - luksoforu nav, bet darbi turpinās.

pirms 6 gadiem, 2013.09.26 09:03

Karogu masti?

10? kāpēc tieši 10? priekš kam? Vai karogus regulāri pirks, apkops un mainīs pats Kokneses fonda pārstāvis sabiedriskā kārtā?
Es vairāk esmu par to, lai šo naudu ieguldītu līdz Likteņdārzam izbūvējot normālu velosipēdistu celiņu.

pirms 6 gadiem, 2013.09.26 09:15

Karogs

Ideja ar karogu mastiem nav peļama, it īpaši ņemot vērā apstākli, ka šī šoseja turpinās Krievijas virzienā.

pirms 6 gadiem, 2013.09.26 15:04

Latve

Nav jau karogiem jābūt mastā katru dienu! Valsts svētkos vai Kokneses novadam svinīgos pasākumos būtu vienreizēji skaisti un patriotiski. Ar tiem dažiem vimpelīšiem uz šosejas Kokneses centrā ir tā kā par maz. Atbalstu!

pirms 6 gadiem, 2013.09.26 15:10

Sieviete

Karogu masti būs diezgan labi. Bet kas piespiedīs zemes īpašniekiem sakārtot zemi braucot no Aizkraukles? Ir taču visādas komisijas, laikam darbojas soda sankcijas. Godu tas nedara, cik cilvēku brauc un to visu redz. Kauns!

pirms 6 gadiem, 2013.09.26 20:20

Sievietei

Tad, kad Valsts saviem strādājošajiem pilsoņiem maksās normālu cilvēka cienīgu algu, tad šiem pilsoņiem paliks pāri arī laiks, lai sakoptu savu apkārtni, jo nebūs jāraujās 2-3 darba vietās no rīta līdz vakaram un viņiem arī atliks nauda, lai atpūstos un būtu vēlēšanās dzīvot skaistā vidē, redzēt skaisto sev apkārt. Atnākot mājās nogurušam līdz ar tumsu un vēl bez pietiekošiem ienākumiem, negribās redzēt vispār neko. Sodi neko nelīdzēs, tikai noskaņos cilvēkus agresīvi.

pirms 6 gadiem, 2013.09.27 11:57

smaids

Man patīk frāze-....izteica vēlmi izvietot!Tad lūdzu Bruni-par savu naudu lūdzu izvieto un pats arī uzturi.Tad varēsi tāmi ne tikai 2.....3 tūkst,bet vēl lielāku "uzskrūvēt".Gudrs Tu esi-bet gudrība kaitē kam citam!

pirms 6 gadiem, 2013.09.27 14:39

Acs

Atkal "smaidule" pabāzusies? Turpini, drīz būs "tuk, tuk". :)
Un par izteikto vēlmi izvietot karogus, interpretēja autors, netika citēts B.Cīrulis. Tik pat labi tur varēja būt rakstīts "piedāvāja", vai "izteica ideju". Bet varēsi drīz viņam pati personīgi pastāstīt par savu privāto antipātiju iemeslu.
Galvenais - turpini tādā garā un nemaini darba vietu.

pirms 6 gadiem, 2013.09.28 12:03

Kokneses novadā