Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauns bankomāts Koknesē 2

Naudas iemaksas bankomāts tagad ir arī Koknesē. Koknesieši “Swedbank” klienti, iegriežoties veikalā “Maxima”, skaidru naudu no sava konta var ne tikai izņemt, bet arī iemaksāt tajā. Tas īpaši izdevīgi, tuvojoties eiro ieviešanai Latvijā. Iemaksātā nauda latos bez papildu samaksas no 1. janvāra automātiski tiks konvertēta eiro.

Vērīgākie koknesieši būs jau pamanījuši, ka, ieejot lielveikalā, kreisajā pusē līdzās ierastajai pelēki oranžajai iekārtai novietota vēl viena. No vienas naudu var izņemt, bet otrā — iemaksāt. Lai arī mūsdienās skaidras naudas darījumi kļūst arvien retāki, acīmredzot pieprasījums pēc skaidras naudas iemaksas pakalpojuma joprojām ir aktuāls.

“Swedbank” preses sekretāre Kristīne Jakubovska teic, ka Aizkraukles reģionā pēdējā pusgadā naudas iemaksas automāts ierīkots tikai Koknesē. Līdz šim tāds darbojas Aizkrauklē, Bērzu ielā 7, kā arī Lielvārdes veikalā “Maxima”. “Swedbank” klienti tajos var bez maksas iemaksāt skaidru naudu savā kontā, kā arī samaksāt vairākus populārākos rēķinu veidus un arī ziedot labdarības portālam Ziedot.lv. Šis ir arī ērts veids, kā naudu iemaksāt kontā pirms eiro ieviešanas, jo tādējādi pāreja uz eiro ir visērtākā — nauda bankas kontā naktī uz 1. janvāri tiks konvertēta automātiski pēc valsts kursa.

Bankas pārstāve teic, ka vēl kāda naudas iemaksas bankomāta ierīkošana Aizkraukles reģionā tuvākajā laikā nav plānota, taču banka rūpīgi seko naudas plūsmai un bankomātu noslogotībai un vērtēs ekonomisko pamatojumu jaunu iekārtu nepieciešamībai.

Komentāri 2

Kokneses novadā