Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Katram savu latvju zīmi

Par tradīciju varētu izveidoties keramiķes Zigrīdas Tauriņas vadītās nodarbības Likteņdārzā. Šogad tās notika otro reizi, un interesenti mālā veidoja dažādas senās latvju rakstu zīmes.

Nodibinājums “Kokneses fonds” sadarbībā ar keramiķi Zigrīdu Tauriņu turpina pagājušajā gadā aizsākto tradīciju un aicināja skolēnus un viņu skolotājus uz māla keramikas nodarbībām Likteņdārzā. Pērn nodarbību dalībnieki veidoja māla ziedus, šogad katrs varēja izvēlēties kādu no keramiķes iepriekš sagatavotajiem 25 seno latvju rak­stu zīmju paraugiem — Dieva, Mā­ras, Laimas un citu. Zigrīda Tauriņa stāsta, ka nodarbībās lietotais podnieku māls saga­tavots Jelgavā, savukārt visas darinātās zīmes nonāks mākslinieces darbnīcā Berģos. Tur tās apdedzinās krāsnī, glazēs, vēlreiz apdedzinās un vēlāk tās nogādās atpakaļ Likteņdārzā. Zīmes paredzēts pasniegt atbalstītājiem, viesiem un citiem piemiņā un pateicībā no Likteņdārza.

Kokneses novadā