Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē 6.maijā notiks velo orientēšanās/rogaininga sacensības

6.maijā Kokneses sporta centrs piedāvā jaunu sportisku, izklaidējošu, izglītojošu un atpūtas pasākumu – velo orientēšanās un rogaininga sacensības.

Katrā komandā būs divi dalībnieki. Dalībnieki sacensību maršrutu veiks ar velosipēdiem pēc kartes, kurā atzīmēti kontrolpunkti – objekti, kuri dalībniekiem ir jāatrod. Kontrolpunktā jānobildē  kāds tā raksturīgais objekts, kurš būs iepriekš zināms, tāpēc katrai komandai jāņem līdzi viedtālrunis ar kameru vai digitālais fotoaparāts, lai būtu iespējams uzrādīt atrastos kontrolpunktus. Fotografējot punktu, attēlā jābūt vienam komandas dalībniekam. Distances veikšanai tiks atvēlēts noteikts laiks, kurā komandai ir jāatgriežas atpakaļ sākumpunktā, pārsniedzot laika limitu, komandai tiks piemērots soda laiks.

Pavisam ir paredzētas sacensības divās grupās – bērniem līdz 14 gadu vecumam būs atvieglots maršruts, bet visiem pārējiem pilnais maršruts. Tāpat jaunākajā grupā dalībnieki pie starta tiks pielaisti tikai ar vecāku rakstisku atļauju. Sacensību laikā visiem dalībniekiem ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un pašiem jābūt atbildīgiem par savu veselības stāvokli. Ieteicams izmantot aizsargķiveres.

Sacensību sākums plkst. 10:00, bet reģistrēšanās sacensībām līdz plkst. 9:45 pie Kokneses sporta centra. Plānotais sacensību ilgums līdz plkst. 12:00, kad notiks arī uzvarētāju apbalvošana.

Kokneses novadā