Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē sāk darboties māmiņu klubs

Koknesē, ģimenes atbalsta dienas centrā, pagājušajā nedēļā pulcējās novada jaunās māmiņas — te notika pirmā māmiņu kluba nodarbība.

Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja Aija Rimša stāsta, ka iecere izveidot klubu māmiņām bijusi jau sen.

“Šo ideju “auklēju” ilgāku laiku, beidzot tā piepildās,” priecājas Aija Rimša. “Šī bija pirmā tikšanās, un galvenais mērķis bija saprast, vai Koknesē varētu darboties māmiņu klubs, vai mūsu jaunajām māmiņām tāds nepieciešams. Atsaucība un interese ir liela, tādēļ tagad tikai jāizstrādā kluba programma, jāapzina māmiņām aktuālākās interesējošās lietas.”
Turpmāk māmiņu kluba tikšanās būs divreiz mēnesī — katra mēneša pirmajā un trešajā trešdienā. Klubā gaidītas visas māmiņas, nākamā tikšanās būs rīt, 2. oktobrī.

“Jaunākajam kluba māmiņas bērniņam ir tikai nepilns mēnesis, vecākajam — gadiņš, tādēļ ļoti pozitīvi, ka pieredzē var dalīties pašas māmiņas,” saka Aija Rimša. “Turklāt dalīties var ne tikai pieredzē, arī mazuļu lietas, mantas, kas vienam bērniņam vairs nav vajadzīgas, kādam citam var noderēt.”

Pirmajā tikšanās reizē māmiņas uzzināja, kā un kad sākt bērniņa piebarošanu, pārrunāja rūdīšanas metodes un mācījās ielikt mazuli slingā. Par slingu,  garu taisnstūrveida auduma gabalu, ko var ērti izmantot bērna pārnēsāšanai, bija liela interese.

Kokneses novadā