Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koknesē viss pa vecam — domi arī turpmāk vadīs Dainis Vingris 2

Par Kokneses novada domes priekšsēdētāju ar 11 balsīm “par” ievēlēts līdzšinējais domes vadītājs Dainis Vingris.

Kokneses novada domē ir 15 deputātu, taču uz sēdi bija ieradušies 14 — Ivars Māliņš atrodas ārzemēs. Pret Vingra ievēlēšanu priekšsēdētāja amatā balsoja jaunievēlētais deputāts Ziedonis Vilde, savukārt Gita Rūtiņa un Jānis Krūmiņš atturējās.

Arī vietnieka pienākumus nākamos četrus gadus pildīs tas pats vietnieks, kas iepriekšējā sasaukumā — Māris Reinbergs. Par viņu balsoja 12 deputāti, Ziedonis Vilde un Rihards Krauklis bija pret.

Vairāk lasiet laikraksta "Staburags" 16. jūnija numurā!

Agitas Grīnvaldes-Irukas foto

Komentāri 2

emmma

Ko nozīmē atturējās? Es uzskatu, ka šādu jēdzienu būtu vispār jāatceļ. Ja cilvēks nevar pieņemt lēmumu par/pret un uzņemties atbildību, ja pastāvīgi māc šaubas vai ir vēlēšanās visiem izpatikt, būt neitrālam, tad nav ko darīt vadošos amatos.

pirms 2 gadiem, 2017.06.15 18:25

smaids

Reinbergs rīkojas kā Āboltiņa.Saņēmis visvairāk svītrojumu, bet amatā par katru cenu jālien.Laiks saprast,ka vieta jādod jaunajiem.Šoreiz vietnieka amats pēc tiesas un taisnības nācās Dāvim Kalniņam.

Meklējiet līdzības:
Āboltiņa- Jānis Junkurs,
Reinbergs-Dāvis Kalniņš.

pirms 2 gadiem, 2017.06.16 13:45

Kokneses novadā