Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kokneses bibliotēka svin 95 gadu jubileju kopā ar Guntaru Raču un īpašo viesi

Kokneses tūrisma informācijas centra zālē notika Kokneses bibliotēkas 95 gadu jubilejai veltīts sirsnīgs koncerts, kurā dziedāja un spēlēja dzejnieks un komponists Guntars Račs ar draugiem Uģi Tirzīti un Andri Alviķi. 

Īpašais koncerta viesis bija talantīgā koknesiete Solveiga Vikšere, kura nekad iepriekš kopā ar Guntaru Raču nebija muzicējusi un mēģinājumā pirms koncerta kopā ar grupu izdziedāja četras iepriekš nekad nedziedātas dziesmas. Koncertā viņa kopā ar Guntaru Raču dziedāja lieliski, it kā būtu sadziedājušies jau sen.

Guntars Račs pastāstīja, ka Solveigu atradis ar “Facebook” palīdzību. Bija domāts, ka kopā ar grupu koncertā Koknesē piedalīsies cita jauniete, tomēr mācību dēļ viņa nevarēja ierasties. Mūziķis lolojis mazas cerības, iepriekšējās dienas vakarā “Facebook” vietnē ievietojot aicinājumu pieteikties. "Te ir darbs. Vai kāds pazīst kādu talantīgu dziedātāju Koknesē?" savā "Facebook" profilā rakstīja Guntars Račs.

Atsaukušies ap 15 interesentu. “Paldies Oskaram Deigelim, ka viņš man ieteica Solveigu!” priecājās Guntars Račs.

“Šodien Koknese — Latvijas sirds! Atvērām grāmatu #GR365! Paldies par jūsu laipnajiem smaidiem, atvērtajām sirdīm un skanīgo līdzi dziedāšanu! Paldies Solveigai Vikšerei par drosmi un lielisko izpildījumu!” savā “Facebook” profilā rakstīja Guntars Račs.

Vairāk lasiet laikrakstā “Staburags”.

Kokneses novadā