Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kokneses sporta centra pārstāvis Atis Āre labo personīgo rekordu

Rīgā norisinājās 95. Latvijas atklātais čempionāts peldē­šanā, kurā piedalījās arī vairāki ārvalstu peldētāji. Sīvajā konkurencē lielisku sniegumu rādīja Kokneses sporta centra pārstāvis Atis Āre — labojot personiskos rekordus 50 m un 100 m peldējumos uz muguras un Latvijas čempionāta ieskaitē iekļūstot labāko sešiniekā.


Atis startēja četrās distancēs. 50 metru tauriņstila peldējumā priekšsacīkstēs viņš palika 35. vietā (27,10 sekundes) 103 dalībnieku konkurencē. 100 metru brīvo distanci jaunietis veica 55,72 sekundēs, kas bija 39. ātrākais laiks 138 sportistu vidū. Vislabāk Atim veicās peldējumos uz muguras. 50 metru peldējuma priekšsacīkstēs Atis laboja personisko rekordu (28,23 sekundes) un uzrādīja 14. labāko rezultātu, kā arī iekļuva B finālā, kur vēlreiz uzlaboja priekšsacīkstēs sasniegto personisko rekordu (27.99), un sacensību kopvērtējumā ierindojās 13. vietā. Pirmās četras vietas ieņēma Baltkrievijas sportisti, bet Latvijas peldētāju konkurencē, līdz ar to Latvijas čem­pionāta ieskaitē, Atim piektais la­bākais rezultāts. Arī 100 metru peldējumā uz muguras koknesietim izdevās kvalificēties B finālam — priekšsacīkstēs 17. labākais rezultāts (1:01;99), bet B fināla peldējumā, uzlabojot rezultātu tieši par pussekundi, vēl viens personiskais rekords (1:01;49) un sestais labākais laiks peldējumā. Sacensību kopvērtējumā šajā distancē iegūta 14. vieta, bet Latvijas peldētāju konkurencē un čempionāta ieskaitē sestā vieta.

Jolanta Grugule, Ata peldēšanas trenere, stāsta, ka šīs bija vienas no sezonas svarīgākajām sacensībām, kurām koknesietis cītīgi gatavojās. Nākamais svarīgais starts būs jūnijā  Latvijas čempionātā. “Šobrīd esam tuvu sporta meistara normatīva izpildei 50 metru tauriņstila peldējumā. Aizvadītājās sacensībās pietrūka vien pāris sekundes simtdaļu. Tas jūnijā būs viens no mūsu pamatmērķiem.” ◆

Kokneses novadā