Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur pazudušas dāvanas? 3

Pēc koknesietes Almas Ozolas 100. jubilejas svinībām redakcijai zvanīja  Kokneses pensionāru klubiņa “Pīlādzis” vadītāja Ilga Sīle un pauda sašutumu, kur palikušas simtgadnieces dāvanas, kuru bijis tik daudz?

Ilgai Sīlei savukārt zvanījusi pensionāre Aina Siliņa. “Kad nākama­jā dienā pēc jubilejas svinībām Almu Ozolu apciemoju sociālā dzīvokļa istabā, neredzēju tur ne dāvinātās balzama pudeles, ne šokolādes un konfektes, ne segas,” “Staburagam” stāsta Aina Siliņa. “Apsveicēju bija daudz, un katrs kaut ko uzdāvināja, kur tas viss  pazuda? Arī skapjos nekā nebija.”

Abas kundzes 11. septembrī par to pastāstījušas arī Kokneses novada domes priekšsēdētājam Dainim Vingrim un sociālā dienesta vadītājai Baibai Tālmanei, kad viņi tikušies ar pensionāriem.

Kokneses luterāņu draudzes mācītājs Valdis Baltruks teic, ka Ainai Siliņai, stāstot par pazudušajām dāvanām, acīs bija asaras. “Es viņu pazīstu jau 25 gadus kā godīgu un uzticamu draudzes locekli. Par to runāju arī ar sociālo dienestu.” 

“Neesmu izmeklētāja un neesmu arī skaitījusi, cik balzama pudeļu un citu lietu ir uzdāvināts un cik ir izlietots,” saka Baiba Tālmane. “Bet 11. septembrī, pārbaudot sūdzību, kopā ar sociālajām darbiniecēm ieradāmies sociālajā dzīvoklī. Balzama pudeles bija ledusskapī, redzējām medus burciņas, arī segas un visas citas dāvanas bija uz vietas, nekas nebija pazudis, dāvinātās vilnas zeķes jau bija uzvilktas,” viņa stāsta.

“Mēs šonedēļ bijām sociālajā dzīvoklī. Nezinām par visām dāvanām, bet mūsu dāvanas ir atnestas atpakaļ,” stāsta Aina Siliņa.
“Pēc jubilejas visas dāvanas tur bija visu laiku, kāpēc tā ir jāmelo? Nekas projām netika aiznests, pārbaudītājas ir slikti skatījušās,” ir sašutusi aprūpētāja Ruta Miķēne. “Kāpēc mani tā aplej ar dubļiem?”

Tomēr Aina Siliņa paliek pie sava, ka dāvanas bija pazudušas.

Turpinājums laikraksta "Staburags" 20. septembra numurā.

Komentāri 3

smaids

Vietējais telegrāfs nostrādāja labi-kamēr no viena Kokneses gala tika līdz otram-viss atradās!Jauki,ka tā:)

pirms 6 gadiem, 2013.09.20 11:15

Puaro.

Pilnīgi saprotu,kāpēc vecās birstes tā satraukušās! Večiņa guļ,durvis vaļā.Kāpēc neaiziet un neieraut kādu šļuku balzamiņa ar konfektēm?Bet kāds nelietis(e) noslēpis,lai viss tiek 100-gadniecei,nevis haļavščikiem!Te jau katrs godīgs cilvēks būs patiesi sašutis!Pat melnsvārči ir sašutuši:Visa pensija aiziet produktiem,bet šiem nekā!Tiešām-nav Koknesē kārtības! :)

pirms 6 gadiem, 2013.09.21 07:54

www.SimGold.com

Zelta un sudraba mobilo telefonu numuri www.SimGold.com
Iespējama piegāde pa pastu visā Latvijā.

pirms 6 gadiem, 2013.09.23 13:27

Kokneses novadā