Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācās meistarklasē

Mākslinieciskās izteik­smes paplašināšanas iespējas kora priekšnesumā — šāda bija šogad Rīgas Doma kora skolas organizētās meistarklases “Laudamus” tēma, kurā pozitīvas emocijas un vērtīgu pieredzi guva Kokneses Mūzikas skolas kora klases audzēknes Krista Strazdiņa un Viktorija Lenora Kraukle. Meistarklases citu Latvijas skolu audzēkņiem Rīgas Doma kora skolā rīkoja jau otro gadu.


Meistarklašu dalībniecēm jau iepriekš savu pedagogu vadībā bija jāapgūst sava kora balss partija trīs skaņdarbiem. Apgūtais repertuārs meistarklasē tika pilnveidots diriģentes Airas Birziņas vadībā.


Meistarklašu dalībniecēm un pedagogiem divu dienu laikā bija organizētas arī citas daudzveidīgas, aktīvas nodarbības, kas atšķīrās no ierastā darba kora stundās.

Kokneses novadā