Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzikālais “Riču raču”

Kokneses Mūzikas skolā notika tradicionālā muzikāli radošā pēcpusdiena “Riču raču”, kas šoreiz bija veltīta komponista Jāzepa Vītola daiļradei.


Kokneses Mūzikas skolas komanda kopā ar skolotāju Gundegu Ermiču sacentās ar Skrīveru Mūzikas un mākslas skolas komandu skolotājas Jolantas Puķītes vadībā. Komandas bija sagatavojušas mājas darbu — savas komandas vizītkarti, pēc tam sekoja dažādi uzdevumi pusotras stundas garumā. Dalībniekiem bija jāsaliek puzle “Jāzeps Vītols”, jāatpazīst komponista skaņdarbi, jāizskaidro mūzikas termini, jādzied tautasdziesmas ar pašu veidotu muzikālu pavadījumu un jāsaliek milzu domino. Pasākuma noslēgumā katrs audzēknis saņēma pateicību par piedalīšanos, kā arī nobaudīja skolas sagatavoto svētku kliņģeri.


Kokneses novadā