Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paldies dzīvības glābējiem!

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Aizkraukles komitejas Kokneses novada nodaļa īpaši rīkotā ballē pateicās Kokneses novada donoriem, katram novada iedzīvotājam, kurš kaut reizi nodevis asinis Valsts asinsdonoru centrā.

Tiem, kuri savas asinis bija ziedojuši piecdesmit un vairāk reižu, bija īpašas Kokneses novada domes un Asinsdonoru centra sarūpētas balvas.

“Kokneses novadā ir ap 100 asinsdonoru, un tāpēc, ka asinis saņēmušie, izglābtie cilvēki nevar personīgi pateikt paldies, vajadzīgi šādi pasākumi,” atklājot vakaru, teica LSK Kokneses novada nodaļas vadītāja Līva Skābarniece.

Paldies teica arī tiem, kuri nesen asinis ziedoja, glābjot piecgadīgo Džeinu Zeimuļu — Priževoiti no Iršu pagasta, kura šobrīd no asins vēža ārstējas Rīgā, Bērnu klīniskajā slimnīcā.

Daudzie mazie un lielie paldies donoriem skanēja gan mūzikas un dziesmu, gan deju, mazu mīļu pārsteigumu un uzrunu veidā. Par to, cik reižu katrs donors nodevis asinis, uzskaiti novadā veic kopš 2010. gada, bet vērā ņemts arī donoru pašu teiktais, ieraksti viņu grāmatiņās. Šogad īpaši godināti tika tie, kuri asinis ziedojuši 50 un vairāk reižu. Pasākumā nosauca vienpadsmit cilvēku — Ņina Rušmane, kura asinis nodevusi vairāk kā 120 reižu, Biruta Pudule, Ārija Briede, Silvija Vēze, Ivars Belovs, Aija Panasjuka, Ilgonis Žeikars, Imants Piliens, Mihails Gorovojs, Artūrs Trūba un Aivars Māliņš. No viņiem ieradušies gan bija tikai četri.

Kokneses novadā