Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pērses upē maluzvejnieka priekšā pēkšņi iznirst inspektors 3

Valsts vides dienesta (VVD) Zvejas kontroles departamenta Iekšējo ūdeņu kontroles daļas inspektori kopā ar Kokneses novada pašvaldības policistu naktī no 4.aprīļa uz 5.aprīli Pērses upē Kokneses novadā aizturēja maluzvejnieku ar 56 m garu tīklu un lomu.

Dienesta pārstāve Maruta Bukleviča informē, ka maluzvejnieks aizturēts ar tīklā esošām 17 raudām (kopsvars - 8,.8 kg), vienu sapalu un vienu zandartu. Informācija par nelikumīgu zveju ar tīkliem Pērsē inspektoriem bija jau iepriekš. Arī pašvaldības policija jau agrāk ir izvilkusi no upes nelegālus zvejas rīkus, taču šoreiz, izmantojot VVD inspektoru jauno aprīkojumu – termokameras, nakts redzamības iekārtas un rācijas, izdevās noķert arī pašu tīklu licēju.

Pārkāpuma izdarīšanas brīdī VVD inspektors, izmantojot neordināru un reti piekoptu pieeju, piekļuva maluzvejniekam peldus un iznira no ūdens viņa priekšā, manāmi pārsteidzot tīkla vilcēju ar nelikumīgo lomu.

Pārkāpējs, kuru iepriekš nebija izdevies pieķert, maksās naudas sodu par zveju bez attiecīgas atļaujas, aizliegtā vietā un laikā, kas saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu ir no 280 līdz 700 eiro.

Komentāri 3

nesis

Nejaukie inspektori,ar kuru galu domājāt?Vingrim ļoti garšo zivtiņas.

pirms 2 gadiem, 2017.04.05 19:41

tuntulmuntuls

Ha-ha,nez,kurš nabaga nelegalizētais malu zvejnieciņš tad tas bija?Laikam jau legalizētajiem malu zvejniekiem un viņu draugiem(abiem Daiņiem un Jančukiņam) zivtiņu par maz izrādījās,vai nevarēja sadalīt zvejas vietas?Nu ne par velti viens bija tik čakls,lai līstu aukstā ūdenī dēļ dažām raudām ,Veikaliņš zivtiņām jau top,bail,ka nebūs ko tirgot..Šis ir pirmais,un pieļauju arī pēdējais tāds gadījums.

pirms 2 gadiem, 2017.04.06 11:40

nelietigais.juris

nodedzināt to veikaliņu.Atgrizt 90tos

pirms 2 gadiem, 2017.04.06 12:18

Kokneses novadā