Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmais Ūsiņa tirgus Koknesē izdevies

Biedrība “Baltaine” pie Radošās mājas Koknesē pirmo reizi rīkoja Ūsiņa tirgu. Biedrības vadītāja Inguna Žogota, kas šajā dienā laipni uzņēma gan tirgotājus, gan pirkt un skatīt gribētājus, pierakstu blociņā apkopojusi pirmā tirgus statistiku: pasākums norisinājās četras stundas, to apmeklēja 100 dalībnieku, savu preci piedāvāja 22 tirgotāji.

Bija arī lustes, danči, spēles, rotaļas un Ūsiņa tirgus zupa, vēlāk arī ugunskurs un pantāgs. Inguna “Staburagam” atklāja, ka tirgus rīkots ar domu aicināt kopā vietējos amatniekus, dodot viņiem iespēju piedāvāt savus darinājumus, un amatnieku Koknesē patiešām netrūkst. Tirgū varēja sastapt ne tikai amatniekus, bet arī tos, kuri piedāvāja kādas senas, vērtīgas un interesantas lietas, kas pašiem vairs nav vajadzīgas, bet citiem vēl var noderēt. Piemēram, rokdarbnieces bez maksas varēja dabūt 30 un 40 gadu vecus ārzemju modes žurnālus.

Kokneses novadā