Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekšvēlēšanu solījumi pieticīgi

Pašvaldību vēlēšanās Kokneses novadā no četriem sarakstiem uz 15 vietām šogad balotēsies 57 deputātu kandidāti — par sešiem mazāk nekā 2013. gada vēlēšanās. Vēlēšanām Koknesē veltīts viss 19. maija atvērums!

— Kādas pārmaiņas nepieciešamas Kokneses novadā?

Aivars Bērziņš, zemnieks Iršos
— Kopumā ņemot, izskatās, ka svarīgāk ir deguna priekšu noslaucīt, nevis iedziļināties lietās, tās risināt. Ceļi ir jāsakārto, tur darba daudz. Vajag ne tikai saremontēt, bet arī krūmus ceļmalās appļaut, lai braukšana drošāka. Kopš nesen aizsaulē aizgāja viens kolosāls speciālists, man kā zemniekam un citiem apkaimes lopkopjiem šobrīd liela problēma ir veterinārārsta trūkums. Ja kāda ķibele, nav, pie kā vērsties. Gribētu uzslavēt novada lauku konsultanti, Gundega Skrupska ir savā vietā. Bet citādi man pašvaldība bijusi, nebijusi. Ko tā man iedos? Neko! Ko izdaru, tas man arī ir. Pašam sava māja, zeme, pats cīnos, neviens manā vietā neko nedarīs.

Dainis Švābe, pensionārs Koknesē
— Koknesē noteikti vajadzētu atjaunot estrādi. Tā šobrīd ir sliktā kārtībā, bet vasarā tur notiek daudzi brīvdabas pasākumi, tūristi iegriežas parkā, un daļēji estrāde ir kā vizītkarte. Vēl pensionāriem Koknesē būtu svarīgs lētāks sabiedriskais transports. Daudzi, kuriem noiet lielāku gabalu ir grūti, braucot vienu pieturu līdz centram, Zaļajam tirgum, veikaliem, maksā 40 centu un tikpat atpakaļ. Kopā gandrīz eiro, un pensionāram tas nav maz, turklāt brauc ne jau reizi nedēļā, jāiepērkas taču biežāk. Kopumā ar dzīvi Kokneses novadā esmu apmierināts, mūs, pensionārus, iespēju robežās atbalsta. Redzu, ka pamazām ciems tiek sakārtots, ielas salabo, paasfaltē mazliet. Mums ir labas iespējas, kādu citos novados nav, piemēram, peldbaseins.Kokneses novadā