Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sadarbosies ar arboristiem 6

Drīzumā plānots atsākt darbu pie Ābeļu alejas ceļa izveides Likteņdārzā. “Kokneses fonda” valdes loceklis Bruno Cīrulis stāsta, ka šobrīd nosūtīts iegravēt ziedotāju vārdus 2050 bruģakmeņos. Kad tos ieklās, Ābeļu ceļā būs jau 6050 akmeņu. Šoruden Likteņdārzs sāks sadarbību ar Ērgļu arodvidusskolas jaunajiem arboristiem, kuri dārzā ieradīsies oktobra beigās — novembrī un veidos vainagus jaunajiem kociņiem. Dārzā iestādīts gandrīz 2000 kociņu, pirmie stādītie aug jau četrus gadus.

Komentāri 6

Ābeļu aleja

Normāli-30000 Ls,jau par akmeņiem vien-,nemaz nerunājot par miljoniem,kas tur it kā ieguldīti-bet tam visam vēl neredz ne galu ne malu,un uz priekšu tik bakstās vien.Būtu labāk sākuši ar mēra izjūtu sadarboties:)

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 13:50

smaids

Tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv redakcija ir saņēmusi sūdzību no lasītāja Sandija Madrēviča par viesu namu Vino Rosso Koknesē. Turpinājumā lasītāja sīkāks izklāsts.

"Stāsts sākās kā jau skaistās pasākas ierasts – puisis lūdza meitenei roku, un viņi kopā sāka meklēt variantus, kur nosvinēt savas dzīves jaukāko notikumu, apstājās pie ideāla piedāvājuma Koknesē – Vino Rosso viesu nama. Gada aukstākajā laikā tika iemaksāta 500 Ls drošības nauda par plānoto pasākumu vasaras beigās. Lieki piebilst, ka naudu tika lūgts iemaksāt skaidrā naudā, aizbildinoties ar dažādiem iemesliem, kāpēc nevar maksāt ar pārskaitījumu. Apmainījāmies ar dažām e-pasta vēstulēm, saskaņojām ēdienkartes un sarunājām sazināties pāris mēnešus pirms plānotā dienas. Tālākais vairs galīgi nebija pasaka. Pavisam nejauši daži draugi vasaras sākumā vēlējās izmantot Vino Rosso pakalpojumus, bet viņiem tika atteikts, jo restorāns bija slēgts. Tālākais jau ir Latvijas standarta "uzmetiena paraugs" – Daci Līviņu sazvanīt nevar, uz e-pasta vēstulēm neatbild un galu galā izrādās ir aizbēgusi no Latvijas uz viesmīlīgo Itāliju. Kāds ir rezumē pēc šī – uzticēties nevar nevienam, arī uzņēmumam ar salīdzinoši labu reputāciju. Vai savu iemaksāto naudu ceru kādreiz dabūt atpakaļ? Patiesībā, jā. Neesmu naivs, zinu, ka viņa to man pati neatmaksās kontā, bet dzīve ir gara un pasaule maza, nešaubos, ka mūsu ceļi agri vai vēlu krustosies, pie tam zinot, ka es darīšu visu, lai tie mums nokrustotos pēc iespējas ātrāk," tā raksta Sandijs Madrēvičs.
piebilde-23.08.2013

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 21:55

smaids

Jau februārī sazinājāmies ar Vino Rosso īpašniekiem par savām kāzām. Martā viņi paņēma no mums naudu 400 LVL apmērā kā priekšapmaksu. Visas izmaksas, datumi, laiki, viss jau bija saskaņots. Mums nodrukāti ielūgumi, Kokneses pašvaldībā pasūtīta ceremonija Vino Rosso teritorijā.
Zvanu tai Dacei dažas nedēļas vēlāk- neceļ klausuli, uz e-pastiem neatbild, vēlāk- numurs slēgts. Zvanu Bruno: Dace ir aizbraukusi uz ārzemēm, mums nēkāds kontakts nav, garantēt, ka kāzas jums notiks pie mums, es nevaru. Uz manu jautājumu vai tad viņi nebija vīrs ar sievu, atbild- nē, neesam. Es vēl atvainojos, muļķe, par savu jautājumu. Vēlāk skatos- viņu pašu mājas lapā ar visām bildēm rakstīts- meita Elizabete, mamma- Dace, tētis- Bruno!
Bet Dace, izrādās, ir kriminālmeklēšanā! Šaubos, ka Cīruļa kungs to varēja nezināt. Šādi cilvēki vada Likteņdārza projektu!
Līdz kāzām 1,5 mēnesis, ir jāmeklē cita vieta, 400 LVL pazuda...
18.06.2013

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 21:58

smaids

Gaidu draudus-bet nekā-suns zin ko ēdis!Tā mīļie -iedomājaties vien,kas notiek ar jūsu naudiņu,kuru jūs kā muļķi metat kastītē,vai kādā citā veidā ziedojat lielam caurumam,kuram kules apakšā sēž alktaīgie,kuri nezin ne kaunu ne mēru!

pirms 6 gadiem, 2013.10.09 13:16

ēdis suns

pamuļķe tu. pati raksti, pati baidies, pati priecājies
un tā slimība, kas tevi piemeklējusi, tā ir no tās pašas žultainās ķēzīšanās

pirms 6 gadiem, 2013.10.12 16:35

Ak!

Cik patīkami apzināties, ka " smaidu" un viņam līdzīgos nekad nav skārusi nekāda nelaime, kur nu vēl bankrots. Tad var lieliski pasildīt rociņas pie otra neveiksmes ugunskura un papriecāties.... Zemiski ir tas, ka visi šie teksti tiek piesmērēti klāt pie Likteņdārza notikumiem. Nāktu jau personīgi runāt ar Vino rosso īpašnieku, bet nē - anonīmi parieties ir drošāk. Nožēlojami.

pirms 5 gadiem, 2013.10.18 14:02

Kokneses novadā