Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saimniecība "Vecsiljāņi" ieguldīs 1,108 miljonus eiro piena liellopu novietnē

Kokneses novada piensaimniecība SIA "Vecsiljāņi", kurā ražo sierus ar zīmolu "Ievas siers", ieguldīs 1,108 miljonus eiro piena liellopu novietnes un kūtsmēslu krātuves būvniecībā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Būvdarbus plānots veikt liellopu fermā "Imantas", Bebru pagastā, Kokneses novadā līdz 2021.gada 31.janvārim, piesaistot finansējumu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās".

Iepirkumu konkursā par piena liellopu novietnes un lagūnas tipa kūtsmēslu krātuves būvniecību trīs pretendentu vidū uzvarēja kompānija "Bio Stoker".

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka plānotais apbūves laukums piena liellopu novietnei ir 4442,4 kvadrātmetri, bet apbūves laukums savienojuma koridoram - 143,4 kvadrātmetri. Turpretī apbūves laukums lagūnas tipa kūtsmēslu krātuvei ir 2703 kvadrātmetri.Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2017.gadā "Vecsiljāņi" strādāja ar 3,887 miljonu eiro apgrozījumu un 913 930 eiro peļņu.

Kompānijas ieraksts mājaslapā liecina, ka "Vecsiljāņu" pamatnozares ir piena lopkopība un kviešu, miežu, auzu, rudzu, kukurūzas un zālāju audzēšana. Saimniecībā strādā 40 darbinieki. Saimniecība apsaimnieko vairāk nekā 1000 hektārus zemes, un kopj apmēram 500 piena govis. 2010.gada martā zemnieku saimniecība "Vecsiljāņi" sāka cietā siera ražošanu ar nosaukumu "Ievas siers".Kompānija reģistrēta 1991.gadā un kompānijas pamatkapitāls 50 000 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Juris Sprukulis.Publicēta: 10.03.2019 15:15

Kokneses novadā