Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāstīs par brīvprātīgo darbu

Otrdien, 17. aprīlī, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā notiks Kokneses Sarkanā Krusta nodaļas un Viduslatvijas Ogres Sarkanā Krusta komitejas kopīgi organizētais pasākums “Brīvprātīgais darbs — tava iespēja”.


Tajā interesenti uzzinās mītus un patiesību par brīvprātīgo darbu Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) biedrībā. Jau janvāra sākumā LSK sāka projekta “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai” īstenošanu. Tā mērķis ir pilnveidot LSK brīvprātīgo kustības uzskaites sistēmu un īstenot jaunas iniciatīvas sabiedrības iesaistīšanā brīvprātīgā darbā, īpaši attālos Latvijas reģionos.


Projekta laikā plānots izstrādāt LSK brīvprātīgo datubāzi, organizēt LSK darbinieku (brīvprātīgo) apmācības par datubāzes izmantošanu/aktualizēšanu; rīkot izglītojošus seminārus attālos Latvijas reģionos par brīvprātīgā darba būtību un LSK brīvprātīgā darba pieredzi 100 gadu laikā. Projekta laikā tiks popularizēta brīvprātīgā darba būtība, kā arī apzināti brīvprātīgo personiskie ieguvumi, iesaistoties brīvprātīgo kustībā.

Kokneses novadā