Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Talantīgo skaitā arī koknesietis 3

Nākamnedēļ Rīgā norisināsies Jāzepa Vītola 6. starptautiskais pianistu konkurss, kurā Latviju pārstāvēs deviņi jauni un talantīgi pianisti. Viņu skaitā būs arī Kokneses mūzikas skolas absolvents Kaspars Bumbišs. Mācības viņš turpināja Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā, kur apguva klavierspēli. Patlaban jaunietis studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Līdz šim viņš piedalījies IX un X Siguldas starptautiskajos latviešu jauno mūziķu meistarkursos. Valsts konkursā “Jaunais pianists” Kaspars 2010. gadā  ieguva otro vietu. Konkursa pirmajā kārtā viņš atskaņos Johana Sebastiana Baha, Frederika Šopēna, Jāzepa Vītola un Aleksandra Skrjabina darbus.

Komentāri 3

Savējie

Kaspars savu konkursa programmu spēlēja 12. oktobrī Kokneses Mūzikas skolā. Klausītājus apbūra jaunā pianista briljantā tehnika, izsmalcinātais skaņdarbu traktējums. Esam ļoti iepriecināti par Kaspara spējām un sasniegumiem! Paldies arī prof. Jānim Maļeckim par ieguldīto darbu un atbalstu jaunajam talantam ceļā uz sasniegumiem!
ceļā uz sasniegumiem!

pirms 6 gadiem, 2013.10.12 17:35

Melomāns

Dzirdēju Kaspara koncertu. Esmu satriekts ( labā nozīmē) par to, cik ātri var kustēties mūziķa pirksti, cik daudz var paturēt atmiņā, jo notis netika lietotas, kā var muzicēt - likās pat ne ar prātu, bet jūtām. Kaspar! Lai Tev izdodas konkursa abas kārtas, un vispār, lai Tev spoža pianista nākotne!

pirms 6 gadiem, 2013.10.13 12:02

Kasparam

Priecājamies par Tavu veiksmi J. Vītola Starptautiskajā konkursā! Tā tik turēt!

pirms 5 gadiem, 2013.10.21 14:43

Kokneses novadā