Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Urgas” iekaro Lietuvu

Šogad folkloras kopa “Urgas” bijusi divos festivālos Lietuvā — maijā tā piedalījās Raseiņu folkloras festivālā, bet nule atgriezusies no Zarasiem, kur divas dienas piedalījās starptautiskajā festivālā “Žolynai”. Kopā ar “Urgām” festivālā muzicēja vairākas lietuviešu folkloras kopas un kapelas, poļu pūtēju orķestris un ukraiņu dziedātāji. Latviju pārstāvēja arī Rubenes folkloras kopa “Kāre”. Pirmajā dienā koknesietes piedalījās festivāla atklāšanas koncertā “No zemes un saules” un romanču vakarā, savukārt nākamajā dienā devās uz Stelmužu, kur dziedāja baznīcā — vienā no vecākajām koka būvēm Lietuvā.
“Tās bija divas brīnišķīgas dienas kopā ar smaidīgiem un viesmīlīgiem ļaudīm Aukštaitijā,” saka “Urgu” vadītāja Inguna Žogota. Tagad koknesietes gaidīs ciemos viesus no Lietuvas. Tas varētu notikt varbūt jau šoruden. 

Kokneses novadā