Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zied Kokneses “Gundega”

Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Gundega” un mūzikas skolas pelēkā ķieģeļu ēka nu pārvērtusies par košu, saulainu, puķei līdzīgu. Ārsienu un jumta siltināšana piešķīrusi drūmajai padomju laika celtnei mūsdienīgu izska-tu.

Tās uzturēšanai vajadzēs mazāk līdzekļu, jo visās telpās ierīkota ventilācija, nomainīti apkures radiatori. Ēkā atjaunots ūdensvads, kanalizācijas un elektroinstalācijas sistēma.

Remonta laikā paveikto “Staburagam” izrādīja pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Rita Gabaliņa. Ēkas iekšpusē daudzviet sienas un griesti vēl nav vizuāli pievilcīgi, bet ar pagaidu neērtībām nevar salīdzināt ieguvumus. Pārbūvētas arī rezerves izeju kāpnes.

Remontdarbu otrajā kārtā nākamā gada vasarā paredzēts iekštelpu kosmētiskais remonts, bet trešajā — teritorijas labiekārtošana. Pirmās kārtas darbu izmaksas ir 390 tūkstošu latu. Nedaudz vairāk kā 100 tūkstošu no šīs summas plānots atgūt, izmantojot ES finansējumu.

“Gundega” mainās ne tikai vizuāli, bet arī saturiski. Rita Gabaliņa stāsta, ka   pirmsskolas skolotājas ieguvušas augstākās pakāpes kvalifikāciju un lielākā daļa skolotāju palīgu — 3. profesionālās kvalifikācijas līmeni. Šogad “Gundegā” darbdienas pavada 154 bērni, darbojas divas grupas trīsgadīgajiem bērniem.

Kokneses novadā