Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kokneses Tūrisma centra mājaslapas izstrāde izmaksās 11 066 eiro

Kokneses Tūrisma centra mājaslapu par 11 066 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), izstrādās SIA "Softikom", liecina Kokneses novada pašvaldības noslēgtais iepirkums.

Rīgā reģistrētais komersants izvēlēts sešu pretendentu konkurencē, jo piedāvājis zemāko cenu - 9146 eiro bez PVN.

Austāko cenu, kas teju trīsreiz pārsniegusi iepirkuma uzvarētāja piedāvājumu, iepirkumā iesniegusi SIA "MS-IDI". Uzņēmums pakalpojumu varēja nodrošināt par 26 120 eiro bez PVN.

Savukārt SIA "White Digital" ar 10 405 eiro bez PVN piedāvājumu no vērtēšanas izslēgta, jo nekorekti noformējusi dokumentus.

Kā ziņots, Kokneses novada pašvaldība iecerējusi izveidot Tūrisma centra mājaslapu "www.visitkoknese.lv", liecina pašvaldības izsludinātais iepirkums.

Mājaslapā paredzēts apvienot informāciju par apskates vietām novadā, tūristu maršrutiem, aktīvās atpūtas iespējām. Tāpat vietnē būs apkopota informācija par novada vēsturi, tuvākajiem pasākumiem, gidu piedāvātajiem pakalpojumiem.

Pašvaldība norāda, ka nākotnē plānots izveidot arī Kokneses novada tūrisma informācijas mobilo aplikāciju, līdz ar to mājaslapas izstrādes procesā izpildītājam jāparedz un jāievieš visi tehniska rakstura priekšnosacījumi, ja tādi ir, lai tūrisma informācija mājaslapā nākotnē būtu sinhronizējama ar tūrisma informāciju mobilajā aplikācijā.

Iecere tiks īstenota, izmantojot Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas projekta "Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai" finansējumu.

Novadu ziņas