Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konferencē Jaunjelgavā runās par Latvijas un Brazīlijas sadarbību

29.jūnijā plkst.10 Jaunjelgavas kultūras namā pirmo reizi tiks rīkota Latvijas - Brazīlijas konference,  informē Jaunjelgavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evija Vectirāne.

Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 30 pārstāvju no Brazīlijas pilsētas Ižui, kā arī Saeimas Brazīlijas atbalsta grupas vadītājs Jānis Upenieks un deputāti, dalībnieki no Jaunjelgavas novada, Latvijas Universitātes un citām organizācijām. Pateicoties Brazīlijas draugu kopai Latvijā, Jaunjelgavas novada pašvaldībai ir izveidojusies draudzība ar Ižui pilsētas Brazīlijā Latviešu centru un tā deju grupu "Staburags". Konferences mērķis ir turpināt attīstīt sadarbību starp Latviju un Ižui pašvaldību un sabiedrību dažādās jomās un interešu kopās.

Konferences pirmajā daļā no plkst.10.00 paredzēts apmainīties ar viedokļiem par turpmāko iespējamo sadarbību starp Latviju un Brazīliju, informēt par iepriekšējo pieredzi un sasniegumiem, abpusējām interesēm nākotnes sadraudzībai. Savukārt otrajā daļā no plkst.15.30paredzētas tikšanās trijās tematiskās grupās - uzņēmējdarbība un biznesa interešu sadarbība, medicīna, rehabilitācija un farmācija, izglītība, kultūra un sports.

Latvijas - Brazīlijas diena Jaunjelgavā noslēgsies ar Brazīlijas latviešu deju kopas "Staburags" un Jaunjelgavas pašdarbnieku kopīgu koncertu plkst.20 Jaunjelgavas Liepu parka estrādē un latvju danču vakaru kopā ar Jaunjelgavas iedzīvotājiem no plkst.22.

Novadu ziņas