Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā “Vislieliskākās vecmāmiņas” titulu iegūst Valentīna Tkača no Aizkraukles

Aizkraukles sociālā dienesta telpās jau otro reizi notika Aizkraukles pensionāru biedrības rīkotais konkurss “Vislieliskākā vecmāmiņa”.

Pagājušajā gadā konkursā piedalījās tikai Aizkraukles novada vecmāmiņas, bet šoreiz  tika uzaicinātas arī dalībnieces no pensionāru biedrībām, ar kurām aizkraukliešus vieno draudzības un sadarbības saites — Jaunjelgavas, Skrīveriem, Kokneses un Ķeguma.  

Žūrija vērtēja katras vecmāmiņas prezentācijas prasmes, uzklāto svētku galdu, vaļasprieku, priekšnesumu, sadarbību ar bērniem un mazbērniem, kā arī deju — valsi — ar Jāni Kuciku no Aizkraukles pagasta. Pavisam konkursā piedalījās piecas vecmāmiņas.

Divus titulus —  “Vislieliskākā vecmāmiņa” un “Skatītāju simpātija” — ieguva Valentīna Tkača no Aizkraukles. Žūrija savā vērtējumā bija vienota —  “Lieliskākās vecmāmiņas” titulu ir pelnījusi tieši Valentīna Tkača, kurai ir piecas meitas, viens dēls un pagaidām viens mazbērns, bet noteikti būšot vēl. Skatītāju simpātijas balsojums liecina, ka žūrijas izvēle bijusi pareiza.

Titulu “Elegantākā vecmāmiņa” saņēma Dzintra Liepiņa no Kokneses, titulu “Atraktīvākā vecmāmiņa” — Ināra Vilne no Jaunjelgavas, titulu “Vispusīgākā vecmāmiņa” — Ausma Ūzule no Ķeguma, titulu “Iedvesmojošākā vecmāmiņa” — Valentīna Dulmane no Skrīveriem.

Novadu ziņas