Konkurss Latvijas bērnudārziem un sākumskolām — “Košas sienas — krāsainas dienas”

Zīmola Vivacolor pārstāvji un māksliniece Elita Patmalniece aicina Latvijas bērnudārzus un sākumskolas līdz 24. aprīlim piedalīties konkursā “Košas sienas — krāsainas dienas”, izveidojot aizraujošus un radošus darbus par tēmu “Krāsainas dienas”.

Konkursā var piedalīties visas pašvaldību un privātās pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī sākumskolas no 1. līdz 6. klasei. Konkursa uzdevums ir izveidot radošus darbus par tēmu “Krāsainas dienas”, kurā atspoguļotas aizraujošākās un krāsainākās dienas dalībnieku dzīvē. Darbu var veidot dažādās tehnikās — vizuālās mākslas,  vizuālās plastiskās mākslas (zīmējumi, gleznojumi, aplikācijas), multimediālās (foto, video) vai literārās (dzeja, eseja).

Konkursa uzvarētājs iegūs 130 litrus videi draudzīgas un veselībai nekaitīgas Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai, savukārt pieci dalībnieki no Latvijas reģioniem saņems veicināšanas balvas —  30 litrus krāsas. Visi uzvarētāji saņems arī krāsošanas instrumentus. Noslēgumā māksliniece Elita Patmalniece izstrādās zīmējuma trafaretu, kuru kopā ar uzvarējušā bērnudārza vai sākumskolas audzēkņiem un skolotājiem kopā izkrāsos.

Novadu ziņas