Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kornēlijai Reisnerei piešķirts augsts valsts apbalvojums 1

Pēc Kokneses novada domes ierosinājuma Ordeņu kapituls piešķīris V šķiras  Atzinības krustu  ilggadējai Kokneses novada kultūras darbiniecei, tautas deju kolektīvu vadītājai Kornēlijai Reisnerei.

Apbalvojuma pasniegšanas ceremonija notiks 18. novembrī Rīgas pilī.

Kornēlija Reisnere vada Kokneses kultūras nama jauniešu deju kolektīvu, Kokneses kultūras nama dāmu deju kolektīvu “Tik un tā”, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 3.- 4. klašu deju kolektīvu un 10. - 12. klašu deju kolektīvu.

Atzinības krusts ir Latvijas Republikas apbalvojums, ko piešķir “par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā”. Tas tika nodibināts 1938. gada 12. augustā par piemiņu Kurzemes un Zemgales hercogistei. Atzinības krusta devīze ir “Godaprāta ļaudīm”.

Komentāri 1

tuntulmuntuls

Reisnere to tiešām ir godam nopelnījusi.Lai viņai pietiek spēka jauniešus aizvest uz simtgades dziesmu un deju svētkiem.Varēja jau vēl uzrakstīt arī to,ka Reisnerei tūlīt būs 80 gadu jubileja.

pirms 2 gadiem, 2016.10.26 17:49

Novadu ziņas