Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kronē “Skaļās lasīšanas” karali

Kokneses tūrisma centra izstāžu zālē notika nacionālo “Skaļās lasīšanas” sacensību Aizkraukles reģiona fināls, kurā piedalījās bērni no Aizkraukles, Kokneses, Pļaviņām un Skrīveriem. Konkursa žūrija par labāko “skaļo lasītāju” atzina aizkrauklieti Kristiānu Bērziņu, kurš 12. maijā dosies uz “Skaļās lasīšanas” sacensību nacionālo finālu Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

“Skaļās lasīšanas” sacensību Aizkraukles reģiona finālā Aizkraukles novada vidusskolu pārstāvēja Kristiāns Bērziņš un Līva Vītoliņa, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolu — Paula Vingre un Ance Grudule, Pļaviņu novada ģimnāziju — Aleksa Kitajeva un Aksels Leitlands, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolu — Artūrs Navickis un Alma Pumpure. Bērnu lasītprasmi vērtēja kompetenta žūrija — bibliotekāres Sandra Trakina no Skrīveriem, Zane Sirmace-Liedskalniņa no Aizkraukles, Gunta Grandāne no Pļaviņām un Ingrīda Grūbe no Kokneses. No astoņiem finālistiem žūrija bez domstarpībām par labāko atzina aizkrauklieti Kristiānu Bērziņu, kurš lasīja fragmentu no Gerharda Holca-Baumerta populārās grāmatas “Alfons Trīcvaidziņš”.


Imanta Kaziļuna un Anitas Šmites foto

Novadu ziņas