Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labdarības pasākumā “Kurpjukaste — pārsteigums sirsniņām” bērni saņem dāvanas 1

Aizkrauklē “Shoebox” akcijas ietvaros notika NSUS biedrības organizētais labdarības pasākums “Kurpjukaste — pārsteigums sirsniņām”.

Pasākumā Aizkraukles pilsētas kultūras namā pulcējās bērniņi (51 sirsniņa), kuri pasākumā saņēma dāvaniņas ar “pārsteigumu”.

Labos ceļa vārdus biedrībai un visiem klātesošajiem teica Aizkraukles novada domes sociālās komitejas vadītāja Anita Bicka, kā arī Kokneses novada Ģimenes krīzes centra direktore Lāsma Ruža-Riekstiņa.

Koncertā mūs visus priecēja Baumaņu ģimenes jautrās dziesmas, visjaunāko dejotāju tautiskās dejas, sporta deju studijas “Edelveiss” dejotāji, kā arī dziedāt un rotaļās iet mācīja folkloras tradīciju nesēji Inese un Pēteris. Bērniem bija iespēja spēlēt dažādus tautas instrumentus Ineses pavadībā, kas raisīja lielu izbrīnu un prieku.

Pasākuma otrajā daļā, kuru tā gaidīja mazās sirsniņas, tika dāvinātas dāvaniņas. Tad nu sākās “dāvanu jampadracis”, kurā saimniekoja un dāvaniņas dāvināja Ziemassvētku vecītis un Labā raganiņa (ĢKC “Dzeguzīte” komanda). Arī paši mazākie nāca palīgā Vecītim un Raganiņai, lai tas viss ietu raitāk.

Tā nu dziedot, dejojot, lēkājot, ejot rotaļās, spēlējot dažādus tautas instrumentus, priecājoties, pienāca arī pasākuma noslēgums. Bērniem mirdzēja actiņas, rociņās viņi turēja saņemtās dāvaniņas un noteikti sirsniņās dīdijās velniņš, jo gribējās taču ļoti, ļoti zināt, kas dāvaniņai “vēderiņā”.

Pārsteiguma dāvaniņas — mīkstās rotaļlietas — saņēma arī paši mazākie brāļi un māsas, tās bija ar roku darinātās (brīnumdare — Svetlana Vilova no Anglijas).

Tā nu esam aizvadījuši vienu varen jauku pasākumu bērniem. Man par to liels gandarījums un prieks! Vēl viens pierādījums tam, ka KOPĀ MĒS VARAM DAUDZ!

Milzīgs paldies visiem kas piedalījās, atbalstīja un palīdzēja, lai pasākums izdotos!
Uz tikšanos citos labdarības pasākumos Aizkrauklē!

Komentāri 1

nu

balagāns kas balagāns .Raganiņa derēja,bet Ziemsvētku vecītis galīgi garām bija mēnesi pēc svētkiem. Nu par daudz tur viskā un kas par daudz tas par skādi.Pasākums bija pārsātināts ar iespēju visiem izrādīties.MAN NEPATIKA,bet sirsniņas laimīgas par citu vidi.

pirms 2 gadiem, 2016.02.02 12:16

Novadu ziņas