Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labklājības ministrijas atzinības rakstu saņem bāriņtiesu darbinieki no Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses un Skrīveriem

Atzīmējot  Latvijas  bāriņtiesu 20 gadu darbību, Labklājības ministrs (LM) Jānis Reirs  un LM valsts sekretārs Ingus Alliks piektdien, 14.oktobrī, svinīgajā pasākumā  pasniedza  Labklājības  ministrijas  atzinības rakstus tiem bāriņtiesu  darbiniekiem,  kas ar  godprātīgu un nesavtīgu darbu nodrošina
bāriņtiesu  darbību  ikdienā,  kā  arī  godināja  tos,  kuri  piedalījušies bāriņtiesu sistēmas izveidošanā un turpina to darīt arī šobrīd.

Par ilggadēju un pašaizliedzīgu darbu atzinība izteikta arī vairākiem Aizkraukles reģiona bāriņtiesu darbiniekiem. Ar Labklājības ministrijas atzinības rakstu apbalvota Skrīveru novada bāriņtiesas locekle Inta Rinmane, Labklājības ministrijas valsts sekretāra atzinības raksts pasniegts Jaunjelgavas novada bāriņtiesas loceklei Initai Ozoliņai, Aizkraukles novada bāriņtiesas loceklei Intai Krievai un Kokneses novada bāriņtiesas priekšsēdētājai Silvijai Vēzei.

Novadu ziņas