Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Latvijas pasts" izsolījis nekustamo īpašumu Neretas novada Mazzalves pagastā

VAS "Latvijas pasts" rīkotajā izsolē izsolīja četrus nekustamos īpašumus par kopējo summu 16 300 eiro, sacīja "Latvijas pasta" Ārējo komunikāciju vadības daļas vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone.

Izsolītie nekustamie īpašumi ir Ventspils novada Zlēku pagastā, Aglonas novada Grāveros un Neretas novada Mazzalves pagastā, kā arī Jelgavas novada Vilcē.

Nekustamie īpašumi izsolīti par sākotnējo pārdošanas cenu. Patlaban neviens līgums par īpašumu reālu iegādi nav noslēgts, līdz ar to "Latvijas pasts" nevar atklāt konkrētus izsoles rezultātus.

Danielsone norādīja, ka "Latvijas pasts" turpinās rīkot izsoles atlikušajiem 14 nekustamajiem īpašumiem, taču patlaban konkrēts datums vēl nav zināms.
Īpašumi netiek izmantoti uzņēmuma saimnieciskajā darbībā, netiek pietiekamā apmērā lietoti un neatbilst "Latvijas Pasts" biznesa mērķiem.

VAS "Latvijas pasts" iepriekš bija iecerējusi pārdot arī nekustamo īpašumu "Ainas" Ērberģē, Mazzalves pagastā.

Novadu ziņas