Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbosies ar Aizkraukles novadu

1. martā Aizkrauklē notika Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Zemgales reģionālās padomes sēde. Tajā tika parakstīts sadarbības līgums ar Aizkraukles novada domi.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir brīvprātīga biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita tā ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno vairāk nekā 2000 biedru.

Lai sadarbotos ar Aizkraukles novada uzņēmējiem un aicinātu viņus pievienoties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Zemgales reģiona padomei, viena no biedrības izbraukuma sēdēm notika Aizkrauklē. Tajā biedrības valdes priekšsēdētājs  Jānis Endziņš un Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums parakstīja sadarbības līgumu. Līdz šim šāda sadarbības dokumenta nebija.

Zemgales reģionālās padomes pārstāvji, Aizkraukles novada uzņēmēji un domes pārstāvji devās ekskursijā pa uzņēmumu “Auto Cardan”. Savukārt Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā notika padomes sēde. Tajā aizkrauklieši prezentēja savu novadu un stāstīja par uzņēmējdarbības tendencēm, uzzināja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras aktualitātes, kā arī uzklausīja biedrības prezidenta kandidāta Gunta Beleviča stāstījumu. 

Elitas Brovackas foto

Novadu ziņas