Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laulību noslēdz debesīs

Krāsains notikums pelēcīgi sniegotajā ainavā — tāds bija pirmais ziemas gaisa balonu festivāls “Love Cup 2016”, kas pagājušajā nedēļā notika Jēkabpilī. Tā noslēgums arī bija īpašs, jo vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulājās 50 pāru, kas ir Ginesa rekorda cienīgs skaits.

Festivālā piedalījās 30 vadošie gaisa balonu piloti no visas pasaules, un pasākuma  apmeklētājiem tā bija iespēja redzēt tuvumā un vienlaikus tik daudz balonu. Mainīgo laika apstākļu dēļ ne visi lidojumi notika. Tāpēc visi ar bažām gaidīja 14. februārī, kad pulksten 14 gaisā vajadzēja pacelties baloniem ar pāriem un laulību ceremoniju vadītājiem no dažādām dzimtsarakstu nodaļām. Viņu vidū bija arī Pļaviņu novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vija Liepiņa un viņas kolēģe Ita Lejiņa no Kokneses.

Pēc šīs interesantās pieredzes, kāda bijusi pirmo reizi, Vija Liepiņa atzīst, ka bija vērts! Iespaidu gamma gan visdažādākā.

— Viss kā dzīvē — ne vienmēr klājas tik gludi, kā plānots. Domāju, katrs bijām gaidījuši skaistu un mierīgu lidojumu, bet sniga, un līdz ar to bija mitrs un auksts. No mūsu un tuvākajiem novadiem nebija neviena pāra, un es laulāju rīdziniekus Paulīni Romanovsku un Antonu Oļeiņikovu. Viņi kopā ir pusotru gadu.

Visu rakstu lasiet "Staburaga" 18. februāra numurā.

Novadu ziņas