Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lekciju Pļaviņās vadīs viesis no Beļģijas

Otrdien, 11. oktobrī, Pļaviņu draudzē sāksies jaunais Alfa kurss. Alfa ir interaktīvu nodarbību cikls, kas brīvā formā palīdz iepazīt kristīgās ticības pamatus bez spiediena, bez saistībām, bez maksas.  Parasti Alfā ir aptuveni desmit nodarbību un kursu vakars ietver maltīti, īsu lekciju un beidzas ar diskusiju, kur visi iesaistās domu apmaiņā. Alfa ir ikvienam neatkarīgi no viņa ticības vai piederības kādai draudzei.

Lekcijas ir paredzētas, lai veicinātu diskusijas un palīdzētu iepazīt kristīgās ticības pamatus draudzīgā, godīgā un neformālā gaisotnē. Pirmā Alfa kursu dalībnieku tikšanās notiks pulksten 18 kafejnīcā “Savijas”. Pārējās tikšanās reizes norisināsies Raiņa ielā 47. Pirmo lekciju “Kristietība — garlaicīga, nepatiesa un bezjēdzīga? (Vai dzīvē ir vēl kas vairāk?)” vadīs viesis no Beļģijas Žozefs Bastēns.

Novadu ziņas