Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdz 22. decembrim var pieteikt kandidātus apbalvojuma "Aizkraukles novada Goda pilsonis" piešķiršanai

Aizkraukles novada pašvaldība aicina aizkraukliešus aktīvi iesaistīties un līdz 22. decembrim pieteikt kandidātus apbalvojuma "Aizkraukles novada Goda pilsonis" piešķiršanai. Goda nosaukums „Aizkraukles novada Goda pilsonis” ir augstākais Aizkraukles novada pašvaldības apbalvojums, kuru piešķir tikai reizi mūžā. To piešķir fiziskām personām par sevišķiem nopelniem Aizkraukles novada labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, sporta, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā un citā darbā, kā arī personām, kuras ilggadīgi un ar lieliem panākumiem strādājušas Aizkraukles novadā, sniegušas sevišķi nozīmīgu ieguldījumu novada attīstībā, tās izpētē un kultūrmantojuma apzināšanā, veicinājušas novada izaugsmi kopumā un veicinājušas iedzīvotāju labklājību, kuru darbu var novērtēt kā ”mūža ieguldījumu”.

Ierosinājumus apbalvojumu saņemšanai var iesniegt Aizkraukles novada domes deputāti, komitejas, komisijas, darba grupas, valsts un pašvaldības iestāžu vadītāji, sporta kluba vai organizācijas pārstāvji, juridiskas personas vai novada iedzīvotāji (ne mazāk kā 10 pilngadīgas personas).   

Lēmumu par apbalvojumu „Aizkraukles novada Goda pilsonis” piešķiršanu pieņem dome pēc komiteju izvērtējuma.  Apbalvojums „Aizkraukles novada Goda pilsonis” tiks pasniegts 10. janvārī Aizkraukles pilsētas dibināšanas pasākumā "GADA NOTIKUMS".

Iesakot kādu personu šim apbalvojumam, ir jāaizpilda KANDIDĀTA PIETEIKUMS, kas jāiesniedz Aizkraukles novada pašvaldības kancelejā, Lāčplēša ielā 1A, (204. kab.), Aizkrauklē, LV- 5101. Sīkāka informācija pa tālruni 65133933 vai 26671875.

Novadu ziņas