Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līdzekļu taupīšanas nolūkos Pļaviņu novada pašvaldība aicina saņemt NĪN maksāšanas paziņojumus elektroniski

Lai taupītu līdzekļus, Pļaviņu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojuma saņemšanai elektroniskā formātā.

Februārī nekustamā īpašuma nodokļa maksātāji saņems nodokļa maksāšanas paziņojumus, un joprojām divas trešdaļas no kopējā paziņojumu skaita pašvaldība sagatavo papīra formā un izsūta pa pastu. Pašvaldībā skaidro, ka tas veido ievērojamas izmaksas - vairāk nekā 1000 eiro. Turklāt šāds saņemšanas veids nav videi draudzīgs - tiek patērēts daudz papīra.

Pļaviņu novada dome aicina iedzīvotājus saudzēt dabu, taupīt līdzekļus un izmantot mūsdienīgu un ērtu iespēju saņemt nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumus elektroniski. Pieteikties tā saņemšanai e-pastā var portālā "www.epakalpojumi.lv" vai atsūtot savu elektroniskā pasta adresi uz e-pastu "jana.kupca@plavinas.lv".

Pašvaldība no 2019.gada plāno ieviest nodokļa maksāšanas paziņojuma piegādi pa pastu kā maksas pakalpojumu.

Novadu ziņas