Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līgumu nenoslēdz ne ar vienu no pretendentiem

Kokneses novada domē līdz 15. martam pulksten 12 gaidīja pieteikuma dokumentus Iršu pagasta pārvaldes vadītāja vakancei.


Raina Līcīte, kura par Iršu pagasta pārvaldes vadītāju nostrādājusi astoņarpus gadus, šīgada sākumā nolēma no darba pagasta pārvaldē aiziet. “Manu lēmumu nav ietekmējis nekāds spiediens no malas, tas ir mans pašas lēmums, izvērtējot padarīto un raugoties nākotnē. Ar prieku atskatos uz padarīto, darbs ir bijis ļoti intensīvs,” sacīja Raina Līcīte.


Kokneses novada pašvaldībā informē, ka uz izsludināto konkursu Iršu pagasta pārvaldes vadītāja amatam pieteicās pieci pretendenti. Uz pārrunām tika uzaicināti divi pretendenti, bet ne ar vienu no viņiem konkursa izvērtēšanas komisija nenoslēdza darba līgumu. Pašreizējā Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Raina Līcīte ir piekritusi strādāt līdz rudenim, kad atkal aktualizēsies jautājums par jaunu Iršu pagasta pārvaldes vadītāju.

Novadu ziņas