Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Likteņdārzs 18.novembrī aicina sagaidīt saulrietu Daugavas krastā 1

18. novembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts uz Likteņdārzu, kur valsts dzimšanas diena tiks svinēta ar saulrieta sagaidīšanu Daugavas krastā, koncertu, svecīšu iedegšanu Likteņdārza amfiteātrī un gardu jubilejas kliņģeri.

Saulrieta sagaidīšana Likteņdārzā gleznainajā Daugavas krastā valsts svētkos ir kļuvusi par skaistu tradīciju, kas Kokneses un citu novadu iedzīvotājus šogad pulcēs jau devīto reizi.

Pirms koncerta pulksten 15:00 Likteņdārza informācijas centrā notiks rakstnieces Intas Vilkas grāmatas "Caur sirdi plūstošā dzīve" prezentācija. Savukārt pulksten 15:20 sāksies svētku koncerts, kurā skatītājus priecēs dziedātājas Elza Rozentāles muzikālais priekšnesums un Jūrmalas tautu deju kolektīvs „Zālīte”. Pasākumu noslēgs svecīšu likšana Likteņdārza sirdī – amfiteātrī, pēc saulrieta iededzot kopīgi veidotu Latvijas gaismas tēlu. Svētku izskaņā pasākuma apmeklētāji tiks cienāti ar maiznīcas „Liepkalni” cepto svētku kliņģeri un karstu tēju.

„Gaidīsim visus Likteņdārzā, lai kopīgi godinātu mūsu valsts dzimšanas dienu. 18. novembris ir mums īpaši svētki, jo Likteņdārzs veidots kā dāvana Latvijai un tās tautai. Latvijas dzimšanas diena ir laiks, kad atskatāmies uz paveikto un vēlamies pateikties visiem, kas atbalstījuši Likteņdārza tapšanu. Saulrieta svētki ir mūsu pateicība svētkos Kokneses un citu novadu iedzīvotājiem,” stāsta Likteņdārza veidotāja „Kokneses fonda” valdes priekšsēdetāja Valda Auziņa.
Pasākuma apmeklētāji aicināti ņemt līdzi svecītes vai iegādāties tās par ziedojumu Likteņdārzā.

Pasākuma programma
15:00 -  Intas Vilkas grāmatas "Caur sirdi plūstošā dzīve" atvēršana
15:20 - svētku koncerts
Piedalās:
dziedātāja Elza Rozentāle;
tautas deju kolektīvs „Zālīte”.
16:00 - svinīgā saulrieta sagaidīšana un svecīšu likšana Likteņdārza sirdī – amfiteātrī. Svētku kliņģeris un tēja.
Pasākuma vadītāja: Ilze Pukinska.
Ieeja par ziedojumiem.

Par Likteņdārzu

Likteņdārzs ir vieta, kur satiekas pagātne, tagadne un nākotne – tas ir dabā veidots simbols tautas nemitīgai izaugsmei. Likteņdārza idejas īstenošanu kopš 2005. gada vada bezpeļņas organizācija „Kokneses fonds”, ko dibinājuši 14 Latvijā un ārpus tās robežām dzīvojoši ievērojami cilvēki un Kokneses pašvaldība.

Komentāri 1

tuntulmuntuls

Kāds saulriets,ja līs lietus,vispār kaut kas nesaprotams.....

pirms 2 gadiem, 2016.11.12 22:51

Novadu ziņas