Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LLKC Aizkraukles birojā jauna vadītāja

Augustā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Aizkraukles birojā darbu sākusi jaunā vadītāja Kristīne Bloka.

Tā kā rit tikai pirmās darba nedēļas, šobrīd turpinās pienākumu, darba specifikas izzināšana. “Priecājos, ka man ir spēcīgas, zinošas un gudras kolēģes, kurām varu jautāt padomu. To ļoti novērtēju, jo bez labas komandas nevar. No grūtībām nebaidos, kā arī uzskatu, ka nav vērtējuma “slikti”, bet gan vienkārši — “citādāk”, risinājumus var rast vienmēr,” teic Kristīne Bloka. “Tā kā Aizkraukles pusē esmu ienācēja, ir svarīgi iepazīt reģionu, LLKC sadarbības partnerus, saistītās organizācijas, zemniekus.”

Līdz šim Kristīnes Blokas profesionālā darbība vairāk bija saistīta ar meža nozari, viņa strādājusi arī pašvaldībā. Beigusi Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Meža fakultāti, iegūstot mežsaimniecības tehnologa un inženiera kvalifikāciju. Kristīne paralēli plāno turpināt studijas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, apgūstot vides aizsardzību profesionālajā maģistra studiju programmā.

Novadu ziņas