Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Loterijas galvenais laimests ceļo uz Iršiem

Trešdien redakcijā notika tradicionālā laikraksta “Staburags” loterija. Laikraksta sadarbības partneru dāvanu kartēm un dāvanām bija noskaidroti īpašnieki ar neat­karīgo ekspertu — avīzes lasītāju — palīdzību.

Galveno laimestu — tūrisma firmas “Remiro Travel” dāvanu karti 100 eiro vērtībā — saņems Antons Naglis no Iršu pagasta.

Loterijā piedalījās vairāk nekā divi tūkstoši abonentu. Laimīgos skaitļus šogad izlozēt palīdzēja laikraksta lasītājas — pārdevēja Liene Melece un pensionāres Biruta Gaile un Emīlija Gusāre. Tika sadalīts 31 laimests, kopējā vērtība 600 eiro. Atbalstītāju — tūrisma firmas “Remiro Travel”, SIA “Pakavs”, apgāda “Zvaigzne ABC”, SIA “Kurzemes Gaļsaimnieks”, SIA “BENU Aptieka” un zemnieku saimniecības “Janavas” — sarūpētās dāvanas aizceļos gandrīz uz visiem Aizkraukles reģiona novadiem, kā arī uz Valli un Kurmeni. Loterijas norises vērotājas priecājās — avīze ir ļoti populāra, jo abonēšanas dati liecina, ka vietējiem notikumiem ar “Staburaga” starpniecību līdzi seko 142 lasītāji ārpus Aizkraukles reģiona visā Latvijā — Madonā, Rīgā, Ventspilī u. c. Dažas balvas ceļos arī uz Rūjienu, Ogres un Viesītes no­vadu.

Vislielākais abonentu skaits ir Aizkrauklē, tomēr izlozē līdz pat tās izskaņai neizkrita neviens vietējā lasītāja numurs. Gusāres un Gailes kundzes bija apņēmības pilnas situāciju mainīt — veiksmes pievilināšanai tika izmantoti tādi paņēmieni kā bumbiņu vilkšana ar kreiso, nevis labo roku un kārtīga to maisīšana. Īpaši veiksmīga roka izrādījās Emīlijai Gusārei — ar labi padarīta darba sajūtu un aplausiem dāmas priecājās par abām aizkrauklietēm, kuru izložu numurus izvilka kundze.

Loterijas laimētāji balvas var saņemt redakcijā līdz 28. februārim, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Galveno laimestu šodien “Staburags” personīgi nogādāja Antonam Naglim. Nākamajā numurā varēsiet uzzināt, ko laimētājs plāno ar to iesākt. Ja rodas kādi jautājumi, zvaniet redakcijai pa tālruni 65122077.

20180119-1553-laimetaju-saraksts-istais2

20180119-1553-laimetaju-saraksts-2018-2.

Novadu ziņas