Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LTV intervē aizkrauklieti Regīnu Pastari

"Staburags" iepriekš informēja, ka šogad svētceļojumā uz Aglonu devās arī LTV pārstāvji, kuri par svētceļojumu veidoja videosižetus. Svētceļnieku grupa iegriezās arī Aizkraukles Svētās Terēzes no Bērna Jēzus Romas katoļu baznīcā.

"Staburags bija kā pasaka. Un Pērses krasti!" Regīna atceras, kā uz Staburagu braukusi ekskursijā no skolas. "Ar ģimeni nē? -  Jūs ko! Lai lauku cilvēks tā ekskursijās braukātu! Nē, taču." Viņas māsas savulaik Staburaga estrādē piedalījušās Dziesmu svētkos.

"Un tur, kur tagad Likteņdārzs, tur bija mana Krievkalnu skola. No milzu akmeņiem celta. Arī visa zem ūdens".

Daugavas uzpludinātāji Regīnai atņēmuši skaistākās bērnības un jaunības vietas. Tās dzīvo tikai atmiņās. Un jau 14 gadu Regīna aizlūdz par vīra dvēseli.

Tagad kļuvusi aktīva Aizkraukles katoļu draudzes locekle. Un tic, ka Dievs ir labs un viņa brīnumi notiek ik dienu.

"Jūs taču nesalijāt, vai ne? " viņa nosaka. Un tā ir taisnība. Lietusgāze sākās tikai tad, kad svētceļnieki bija sasnieguši baznīcu un Regīnas gatavoto mielastu. Kabaču un gaļas sautējums, mazsālīti gurķīši, svaigi tomāti un mājās cepta ābolmaize. Mēli var norīt!

LTV Ziņu dienesta korespondentes Aijas Kincas interviju ar Aizkraukles Romas katoļu draudzes pārstāvi Regīnu Pastari vadrat noskatīties šeit:
Novadu ziņas