Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācīs mūrniekus

Pļaviņu novada dome nolēma iesaistīties Zemgales plānošanas reģiona un Latvijas Lauksaimniecības universitātes mūžizglītības centra projektā “Mūžizglītības attīstība Zemgales reģionā, lai sekmētu darba spēka nodarbinātību un konkurētspēju darba tirgū”. Tā mērķis ir uzlabot iedzīvotāju prasmes atbilstoši tirgus pieprasījumam.

Projekta kopējās izmaksas ir 74 571,36 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums būtu 74 571,36 eiro. Pļaviņu novada domes attīstības nodaļas vadītāja Ludmila Lencberga informēja, ka ar projekta atbalstu varēs izremontēt telpas Daugavas ielā 50, iegādāties mēbeles un mācību vajadzībām arī datoru un projektoru ar ekrānu. Desmit novada iedzīvotājiem piedāvās apgūt mūrnieka iemaņas, lai būvētu kamīnus, skursteņus un citas lietas, bet 25 cilvēkiem būs iespēja izglītoties lauksaimniecībā. Lektorus apmācībām meklēs vietējo speciālistu vidū.

Novadu ziņas