Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Mēness aptiekas" izveidē Aizkrauklē investēti 30 000 eiro

Rīt, 14. novembrī, Aizkrauklē, Spīdolas ielā 22, notiks atvēršanas svētki „Mēness aptieka” aptiekā, kas pēc renovācijas ieguvusi mūsdienīgas aptiekas koncepcijai raksturīgu veidolu.

Atvēršanas svētkus „Mēness aptieka” atzīmē ar īpašām rūpēm par mazuļiem specializētajā bērnudārzā „Saulīte” un Aizkraukles novada Sociālā dienesta uzmanības lokā esošajiem bērniem, sagādājot bērnu veselības profilaksei nepieciešamas iekārtas un vitamīnus.

Aptiekas farmaceitēm svētku pēcpusdienā no pulksten 16 līdz 18 pievienosies Veselības centru apvienības „Jugla” un „Pļavnieki” mediķi, piedāvājot veikt profilaktiskus veselības rādītāju mērījumus. VCA poliklīnikas sadarbībā ar „Mēness aptieka” parūpējušās par sirdij un acīm svarīgo spiedienu mērīšanu. Acu spiediena mērīs un konsultācijas sniegs oftalmoloģe Madara Spriņģe no VCA poliklīnikas "Jugla", bet pieredzējusī medicīnas māsa Inga Razumovska no VCA poliklīnikas "Pļavnieki" izmērīs asinsspiedienu ikvienam, kuram būs interese par šo savas veselības rādītāju.

AS „Sentor Farm” aptiekas valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs: „Aizkraukles iedzīvotājiem nu tiek atvērta liela, laikmetīga „Mēness aptieka”, par ko mums liels gandarījums. Saskatām, ka ikvienu mūsdienīgu aptieku būtu iespējams aktīvāk izmantot kā slimību profilakses un sabiedrības veselības veicināšanas centru. Tā aptieka pamazām kļūtu arī par sociālu partneri valsts un pašvaldības institūcijām.”

Jaunā aptieka ar „Mēness aptiekas” zīmolu Aizkrauklē tiek atvērta pēc vērienīgas rekonstrukcijas. Investējot pārbūvē aptuveni 30 000 eiro, ir paplašināta aptiekas tirdzniecības zāle, mainīts apgaismojums, mūsdienīgam „Mēness aptieka” konceptam atbilstoši izvietotas jaunās aptiekas mēbeles.

Līdztekus tradicionālajiem „Mēness aptieka” atvēršanas svētku rituālam Aizkraukles iedzīvotājiem tiks piedāvātas dažādu aptiekas produktu prezentācijas un degustācijas, kā arī dāvanas pircējiem. Klātesošos priecēs arī jaunie mūziķi Reinholds Sprukulis un Ģirts Lasmanis no grupas „Netīšām blice”.

„Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir akciju sabiedrība „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas Latvijas holdingā AS „Repharm”, kam pieder arī zāļu vairumtirgotāja AS “Recipe Plus”, augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotāja AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika”, AS “Veselības centru apvienība” un SIA “Centrālā laboratorija”.


Novadu ziņas