Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mežsaimniecības demonstrējumu teritorijā “Pūpoli” notiks seminārs – atvērto durvju diena

Sestdien, 2016. gada 22. oktobrī, mežsaimniecības demonstrējumu teritorijā „Pūpoli” Vecumnieku novadā notiks bezmaksas seminārs – atvērto durvju diena. Tā sākums p. 10:00. Par ES atbalstu meža īpašniekiem pastāstīs Jekaterina Blaua no Meža konsultāciju pakalpojumu centra. Savukārt ar izlases ciršu izpildes pamatprincipiem iepazīstinās Pasaules Dabas fonda direktors Jānis Rozītis. Gita Strode no Dabas aizsardzības pārvaldes informēs par aktualitātēm, kas saistītas ar tuvākajos gados plānoto Latvijas biotopu kartēšanu. Semināra pirmo daļu noslēgs mežsaimniecības demonstrējumu teritorijas pārvaldnieks Raimonds Mežaks, kurš nolasīs lekciju par neliela meža īpašuma efektīvu apsaimniekošanu. Pasākuma otrajā daļā klātesošajiem būs iespēja iepazīties ar demonstrējumu objektiem dabā un diskutēt par meža apsaimniekošanas jautājumiem ar “Pūpolu” īpašniekiem.

Mežsaimniecības demonstrējumu teritorijā “Pūpoli” izglītojoši semināri notiek jau piecus gadus. Šajā laikā notikuši gandrīz 20 pasākumi, kuros piedalījušies vairāk kā 500 interesentu. Demonstrējumu teritorija tika izveidota, lai ar lekcijām un piemēriem dabā informētu sabiedrību par nekailciršu apsaimniekošanas modeli un meža nozares aktualitātēm. Seminārā gaidīts ikviens interesents.


Novadu ziņas