Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ministrs Juris Pūce Aizkrauklē apspriež gaidāmo teritoriālo reformu

Turpinot konsultācijas ar pašvaldību deputātiem par gaidāmo administratīvi teritoriālo reformu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ierēdņi un ministrs Juris Pūce 18. jūlijā Aizkraukles pilsētas kultūras namā tikās ar Aizkraukles un apkārtējo novadu vadītājiem un deputātiem. 
Uz tikšanos bija aicināti Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu un Skrīveru novada deputāti.
Tiekoties ar deputātiem, ministrs diskutēja par sabiedriskai apspriešanai izvirzāmo administratīvi teritoriālā modeļa piedāvājumu, pamatojot to ar pētījumiem par katra novada attīstību pašlaik un nākotnes iespējām, kā arī informējot par plānotajiem atbalsta pasākumiem.
Šī ir plašākā sabiedriskā apspriešana Latvijas politiskajā vēsturē, lai sabiedrībai stāstītu par gaidāmo reformu. Gada laikā notiks vairāk nekā 100 pasākumu, kuros ministrs tiksies un uzklausīs gan pašvaldību deputātus, gan iedzīvotājus, uzņēmējus. Konsultācijas ar pašvaldībām ilgs līdz šī gada septembrim, bet tikšanās ar iedzīvotājiem sāksies jau drīzumā un notiks līdz nākamā gada maijam.
Vairāk par tikšanos Aizkrauklē lasiet laikrakstā “Staburags”.
Gintas Grincēvičas foto 

Novadu ziņas