Motokrosa laikā krīt no motocikla un nokļūst slimnīcā

Pagājušajā nedēļā Aizkraukles reģionā saņemts 101 izsaukums, tajā skaitā bijušas 13 traumas — “Staburagu” informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Linda Geriņa.

Vietalvas pagastā notika Latvijas kausa izcīņas posms enduro “Cross Country”. Motosacensību laikā 57 gadus vecs vīrietis krita ar motociklu, gūstot galvas sasitumu un muguras traumu. Viņš nogādāts slimnīcā ar aizdomām par atslēgas kaula lūzumu un muguras skriemeļu traumu.

“Staburags” jau informēja, ka Neretas novadā, Mazzalves pagasta Ērberģē, ceļa Vecumnieki—Nereta—Subate 41,2 kilometrā, 1961. gadā dzimusi sieviete netika galā ar automašīnas Škoda Superb vadību, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā.

Automašīnas vadītāja un pasažieris mediķu ierašanās brīdī no automašīnas bija izkļuvuši saviem spēkiem. Mediķi tika informēti, ka uz ceļa esot izskrējis meža dzīvnieks un automašīnas vadītāja esot centusies izvairīties no sadursmes, nobraucot no ceļa. Cieta pasažieris — 2000. gadā dzimis jaunietis, kurš nogādāts slimnīcā. Linda Geriņa informē, ka jaunietis atsities ar seju pret auto paneli, gūstot sejas sasitumu. Slimnīcā viņš nogādāts aizdomās par deguna kaula lūzumu.

Novadu ziņas