Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nauda Neretas novada jauniešiem

Neretas novada pašvaldība šogad pirmo reizi rīko atklātu konkursu “Jaunieši veido savu vidi”. Tajā piedalīties aicināti jaunieši no 15 līdz 29 gadu vecumam.

Žanna Miezīte, novada izglītības darba speciāliste, stāsta, ka pašvaldība labprāt palīdzēs jauniešiem projekta izstrādē, kā arī cer uz vietējo uzņēmēju papildu finansiālo atbalstu. Jauna spēļu laukuma, atpūtas vietas vai jau esošās sakopšana varētu būt daži piemēri topošajos projektos. Katrai no labākajām idejām piešķirs 250 eiro. Izvērtējot pieteikumus, atbalstīs četrus — vienu katrā no novada pagastiem. Ja kādā no pagastiem pieteikumu nebūs, naudu sadalīs pārējiem dalībniekiem. Ideju realizācija notiks vasarā, līdz augusta beigām.

Novadu ziņas