Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nekavē laiku — nelielos negadījumos noformē saskaņoto paziņojumu!

Saskaņotais paziņojums ir līdzeklis, ar kuru transportlīdzekļa vadītājs var viegli atrisināt problēmsituāciju nelielos ceļu satiksmes negadījumos, nekavējot pārējos satiksmes dalībniekus.

Situācijās, kad noticis neliels ceļu satiksmes negadījums, proti, negadījumā iesaistīti tikai divi transportlīdzekļi, nav cietušās personas, nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai vai negadījumā iesaistītajiem transportlīdzekļiem nav radušies bojājumi, kuru dēļ tie nedrīkst vai nevar turpināt ceļu, var tikt noformēts saskaņotais paziņojums bez policijas klātbūtnes. Īpaši būtiski tas ir stāvlaukumos un sastrēgumos, lai pēc iespējas ātrāk atbrīvotu brauktuvi satiksmei. Saskaņoto paziņojumu var saņemt pie apdrošinātāja vai degvielas uzpildes stacijās.

Transportlīdzekļu vadītāju ērtībai ir izveidots video materiāls, kurā paskaidrots, kādos gadījumos izmantot saskaņoto paziņojumu. Tas tapis par Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja līdzekļiem. Videomateriāls apskatāms šeit: https://cloud.panicstudio.tv/index.php/s/bJNm4SjCTeGDg8g

Novadu ziņas