Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nepieciešana palīdzība aizkrauklietim Laurim Jankovskim

Laurim no Aizkraukles ir 20 gadi. Puisis kopš bērnības cieš no bērnu cerebrālās triekas, kas izpaužas kā kustību traucējumi kājās un gūžās - ilgu laiku pārvietošanās bija iespējama tikai ceļos saliektām kājām, tupus stāvoklī.

Laura dzīves laikā ir ieguldītas milzu pūles viņa veselības uzlabošanā. Laurim Latvijā tika veiktas vairākas operācijas. Diemžēl tās nedeva vēlamo uzlabojumu. Pirms 4 gadiem ģimene pieņēma lēmumu turpmāko Laura ārstniecību veikt Minhenes ortopēdiskajā klīnikā, kas pielieto jaunākās ortopēdijas tehnoloģijas. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Laurim veiktas 3 apjomīgas un ļoti sarežģītas operācijas. Viņš pārcietis smagu atveseļošanās posmu un intensīvu rehabilitāciju.

vairāk šeit: https://www.ziedot.lv/palidziba-laurim-jankovskim-2858


Fondā  "Ziedot.lv" ir atvērts speciāls konts "Palīdzība Laurim Jankovskim", lai steidzami savāktu naudas operācijas apmaksai.
KONTS https://www.ziedot.lv/palidziba-laurim-jankovskim-2858

Labdarības tālrunis  9 000 63 83 (1.42 eiro par zvanu) 
Ziedojot fondam"Ziedot.lv", privātpersonas un uzņēmumiem ir tiesības saņemt ienākuma nodokļa atlaidi.
Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas veidu, varat maksāt Swedbankā:
Fonds "Ziedot.lv", Reģ. Nr.: 40008078226
SWEDBANK, Bankas kods - HABALV22
Konta Nr. LV95HABA0551006150241
Mērķis - Palīdzība Laurim Jankovskim. 
Cieņā,Olga AVDEVIČA  +371 26446611

Raidījums „Zaļā lampa”,radio Baltkom un Ziedot.lv labdarības projekts

Novadu ziņas