Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neretā notiks bezmaksas seminārs "Kinoloģija. Medību suņi, to izmantošana medībās"

1. martā no pulksten 11 līdz 15.30 Neretas kultūras namā notiks bezmaksas seminārs "Kinoloģija. Medību suņi, to izmantošana medībās".

Iesākumā Latvijas Meža programmas vadītājs Māris Liopa stāstīs par Meža programmu, Latvijas mednieku kinoloģiskās apvienības pārstāvis Raimo Jansons runās par kinoloģiju un medību suņu izmantošanu medībās.  

Latvijas mednieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Haralds Barviks stāstīs par medību saimniecību Latvijā, meža dzīvnieku populācijām un to kontroli,  medībām un dabas aizsardzību, problēmām un risinājumiem. 

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes licencēsanas un atļauju sistēmas inspektors Juris Veispals runās par ieroču aprites likumu, normatīvajiem aktiem, ieroču un munīcijas izmantošanas un pārvadāšanas un aprites noteikumu kontroli un nelikumīgu medību novēršanu.  

Novadu ziņas