Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neretas novada pašvaldība no ministrijas pārņems māju dzīvojamā fonda problēmu risināšanai

Neretas novada domes deputāti lēmuši pārņemt no Iekšlietu ministrijas māju, kurā varētu izmitināt maznodrošinātas un trūcīgas personas, aģentūra LETA uzzināja domē.

Īpašums Pētera Lodziņa ielā 12 sastāv no zemesgabala, dzīvojamās mājas un divām palīgēkām. Pašlaik īpašums pieder valstij Iekšlietu ministrijas personā, bet Nodrošinājuma valsts aģentūra piedāvā pašvaldībai pārņemt to savu funkciju nodrošināšanai.

Tā kā viena no pašvaldības autonomajām funkcijām ir sniegt palīdzību iedzīvotājiem dzīvokļa jautājuma risināšanā, iegūstot īpašumā māju, pašvaldība varētu risināt jautājumu par dzīvojamo telpu izīrēšanu maznodrošinātām un trūcīgām personām. Tāpēc domes deputāti atbalstījuši lēmumu pārņemt īpašumu.

Novadu ziņas